O nas

Nasza przygoda z Shih-Tzu zaczeła się w 2014 roku, kiedy do naszej rodziny dołączył ARES Diamentowa Perła z hodowli Wioletty Wilk. Po pół roku dołączyła do naszej rodziny KAREN Elmandi z hodowli Elżbiety Fiemy a później GIULIETTA Rainbow of Happiness z hodowli Pauliny Biskup, po pewnym czasie dołączyła do nas PELISA Diamentowa Perła również z hodowli Wioletty Wilk, a pół roku później Solaris Avis MON CHERI z hodowli Bogusławy Lenart. W 2015 roku postanowiliśmy założyć domową hodowlę zarejestrowaną w FCI jako „Perla del Amor”. Nasze pieski często uczestniczą w wystawach Polskich osiągając wspaniałe wyniki.

W tej chwili w naszej hodowli mamy jeszcze dwie dziewczynki JASMIN Perla del Amor po naszym ARESIKU i KARENCE oraz BEAUTY LOVE Perla del Amor również po ARESIKU oraz GIULIETTCE.

W naszej hodowli psy przebywają między nami, dążymy aby były szczęśliwe, zdrowe, zadbane oraz pragniemy aby maluszki znalazły kochających i odpowiedzialnych właścicieli, a w nowych domkach były kochane i traktowane jak członek rodziny.